Operator Wozka Widlowego Bocznego

- Wysokiego Skladowania -

Lokalizacja

Coswig (Anhalt)

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Mile Widziany Samochód do dojazdow do pracy
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia Operatora Wozka Widlowego
  • Doświadczenie jako Operator Wózka Widłowego wysokiego składowania Bocznego
  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju

Wynagrodzenie

  • 2680,49€ brutto miesięcznie
  • Dodatki urlopowe i świateczne

Warunki umowy

  • Niemiecka umowa o pracę, z niemieckim pracodawcą, na warunkach niemieckich – bez pośredników!
  • Umowa bezterminowa z 6-miesięcznym okresem próbnym.
  • Umowa na pełny etat – zapewnione 39 godzin tygodniowo – możliwość nadgodzin
  • Pełne Prawo do korzystania ze świadczeń Niemieckich
  • Praca w systemie jedno-, dwu- lub trzyzmianowym
  • Praca w systemie od poniedziałku do soboty – zwykle 5 lub 6 dni w tygodniu lub od niedzieli do piątku (w zależności od działu)
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zakres obowiązków

  • Praca polega na transporcie towarów, przewozeniem ich jaki i rozmieszaniem
  • Obslugiwanie wozka widlowego, zglaszanie ewentualnych awarii
  • Kontakt z Kierowcami w celu rozladowania towaru
  • Podstawowa obsluga Komputera

Zakwaterowanie

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na początek obowiązywania umowy
  • Pokoje dwu- lub trzyosobowe odplatne 300 € miesiecznie
  • Mozliwosc posiadania swojego mieszkania

Nasza agencja zapewnia

Polska osoba kontaktowa na każdym etapie procesu rekrutacji

    Kontakt

    od
    do

    Języki