Poszukiwani komisjonierzy z doświadczeniem

Lokalizacja

Potsdam, Brandenburgia

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Prawo jazdy
  • Smochód na dojazd do pracy
  • Doświadczenie – minimum 6 miesięcy
  • Znajomość liczebników w języku niemieckim

Wynagrodzenie

Stawka 14,00 € brutto/na godzinę + atrakcyjny system premiowy

Warunki umowy

  • Umowa z niemiecką firmą, na niemieckich warunkach
  • Umowa bezterminowa z 6-cio miesięcznym okresem próbnym
  • Umowa na pełny etat
  • Pełne prawo do korzystania ze świadczeń niemieckich
  • Praca w systemie dwu- lub trzyzmianowym
  • Praca od poniedziałku do piątku możliwość pracy w soboty i niedziele
  • Wypłata do 20-go każdego miesiąca

Zakres obowiązków

  • Praca przy komisjonowaniu skrzynek z napojami na hali ciepłej, przy użyciu systemu słuchawkowego Pick by Voice
  • Utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy
  • Ogólne prace magazynowe
  • Przygotowanie zamówionego towaru do transportu
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Zabezpieczenie towaru przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu
  • Transport produktów za pomocą wózka elektrycznego

Zakwaterowanie

Zapewnione przez pracodawcę – płatne 275 € + 7€ (opłata za abonament RTV) od osoby miesięcznie

Pokoje dwu- lub trzyosobowe

Nasza agencja zapewnia

Pomoc na każdym etapie procesu rekrutacji

    Kontakt

    od
    do

    Języki