Praca od zaraz dla komisjnerów na magazynie spożywczym
- Frische, Trocken

Lokalizacja

Großbeeren

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Samochód
  • Prawo jazdy
  • Znajomość liczebników w języku niemieckim
  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu

Wynagrodzenie

  • Stawka 14,15 € brutto/na godzinę
  • Dodatkowo możliwość premii za wydajność

Warunki umowy

  • Umowa z niemieckim pracodawcą, na warunkach niemieckich
  • Umowa na okres min. 9-ciu miesięcy
  • Umowa na pełny etat – zapewnione 151 godzin miesięcznie – możliwość nadgodzin
  • Pełne Prawo do korzystania ze świadczeń Niemieckich
  • Wyplata do 20-go dnia każdego miesiąca
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Praca w systemie od poniedziałku do soboty – zwykle 5 lub 6 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie – do 20-go każdego miesiąca
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zakres obowiązków

  • Komplementacja artykułów spożywczych – komisjonowanie
  • Praca na dziale Frische (od 3 do 6 °C)
  • Przygotowanie zamówionego towaru do transportu
  • Praca za pomocą panelu dotykowego – monitora
  • Transport produktów za pomocą wózka elektrycznego

Zakwaterowanie

  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę płatne 275€ + 7€ (opłata za abonament RTV) od osoby w pokoju dwuosobowym (jest to odciągane z wypłaty)
  • Pokoje są dwu- lub trzyosobowe

Nasza agencja zapewnia

Polska osoba kontaktowa na każdym etapie procesu zatrudnienia

    Kontakt

    od
    do

    Języki