PENNY - magazyn spozywczy - przy komisjonowaniu artykułów spozywczych na hali ciepłej lub chłodnej

Lokalizacja​

06188 Landsberg/Queis

Start​

Od zaraz.

Wymagania

✔ sumienne, rzetelne, uczciwe podejście do pracy
✔ umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie
✔ doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Wynagrodzenie

✔ STAWKA BRUTTO: 14,15 Euro/godzinę + premia za wydajność (0,05€ za każdy artykuł ponad normę)

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (na minimum 9 miesięcy, prawo do płatnego urlopu, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne), po upływie umowy – możliwe zatrudnienie bezpośrednio jako pracownik magazynu
✔ zapewnione 151 godzin pracy oraz dodatki (święta, nadgodziny)

✔AZK – Zeitkonto (35 godzin)
✔ wynagrodzenie zawsze do 20 dnia miesiąca

Zakres obowiązków

✔ Praca przy komisjonowaniu artykułów spozywczych na hali ciepłej lub chłodnej (w zależności od zapotrzebowania), przy użyciu wózka elektrycznego i panelu dotykowego lub systemu
słuchawkowego
✔ utrzymanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

✔praca od poniedziałku do soboty – 5 dni pracujących, za sobotę przysługuje jeden dzień
w tygodniu wolny, system dwuzmianowy

Zakwaterowanie

✔ płatne zakwaterowanie – koszt 275 € miesięcznie + 7€ obowiązkowa opłata za abonament RTV, oddalone od magazynu kilka lub kilkanaście kilometrów

Nasza agencja zapewnia

✔ wsparcie koordynatora w kwestiach urzędowych oraz pomoc w bieżących problemach
✔ szkolenie w języku polskim.

    Kontakt

    od
    do

    Języki