SONEPAR magazyn/hurtownia elektryczna PRACOWNIK PRZYJĘCIA TOWARU

Lokalizacja​

14542 Werder (havel)

Start​

Od zaraz

Wymagania

✔ sumienne, rzetelne, uczciwe podejście do pracy
✔ doświadczenie mile widziane umiejętność posługiwania się językiem niemieckim zarówno w mowie, jak i w piśmie, mimimum na poziomie B2
✔ umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie.

Wynagrodzenie

✔ STAWKA BRUTTO: 14,50 Euro/godzinę

Warunki umowy

✔  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (na minimum 9 miesięcy, prawo do płatnego urlopu, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne)
✔  zapewnione 151 godzin oraz dodatki (święta, nadgodziny)
✔  AZK – Zeitkonto (35 godzin)
✔ wynagrodzenie zawsze do 20 dnia miesiąca

Zakres obowiązków

✔  Kontrola zamówionego przez magazyn towaru: liczenie dostarczonego towaru, sprawdzanie jego jakości, ocena w kierunku ewentualnych braków, uszkodzeń oraz jakości towaru, praca na tablecie/komputerze w systemie oraz za pomocą skanera ręcznego
✔  system pracy: dwie zmiany, od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty
✔ dbałość o porządek i czystość na swoim stanowisku pracy.

Zakwaterowanie

✔ odpłatne zakwaterowanie – koszt 275 € + 7€ opłata za obowiązkowy abonament RTV miesięcznie, oddalone od magazynu ok. 20 km

Nasza agencja zapewnia

✔ wsparcie w kwestiach formalnych.

    Kontakt

    od
    do

    Języki