Transport przygotowanych zamówień na terenie Berlina i Brandenburgii

Lokalizacja

15827 Blankenfelde-Mahlow

Start

Od zaraz

Wymagania

✔ sumienne, rzetelne, uczciwe podejście do pracy, elastyczność, staranność w wykonywaniu
obowiązków, gotowość do pracy fizycznej w magazynie, umiejętność pracy samodzielnie,
szczególnie pod presją czasu, przyjazne nastawienie i orientacja na klienta
✔ prawo jazdy kategorii: B, C, CE, karta kierowcy, ADR
✔ znajomość języka niemieckiego conajmniej na poziomie B1/B2 w mowie, jak i w piśmie
✔ doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 2-3 lata
✔ uprawnienia na wózki widłowe są dodatkowym atutem
✔ niemieckie konto bankowe, ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych.

Wynagrodzenie

wynagrodzenie brutto: 2600€ + dzienna dieta 10,50 netto

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, z półrocznym
okresem próbnym
✔ premie: świąteczna, urlopowa oraz za bezszkodową jazdę
✔ szkolenie w języku niemieckim
✔ odzież robocza.

Zakres obowiązków

✔ Transport przygotowanych zamówień do poszczególnych klientów na terenie Berlina
i Brandenburgii
✔ załadunek i rozładunek towaru
✔ w przypadku zapotrzebowania pomoc we wszystkich obaszarach magazynu
✔ praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 05:00-14:00
(trasy planowane są na 8 godzin).

Zakwaterowanie

We własnym zakresie

Nasza agencja zapewnia

• wsparcie w kwestiach formalnych.

    Kontakt

    od
    do

    Języki