Komisjonowanie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego i rollika

Lokalizacja​

31275 Lehrte

Start​

Od zaraz.

Wymagania

✔ sumienne, rzetelne, uczciwe podejście do pracy
✔ doświadczenie w pracy komisjonera w magazynie spożywczym
✔ umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w zakresie liczebników i prostych komend
(zestaw Pick by Voice)
✔ umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie.

Wynagrodzenie

✔ STAWKA BRUTTO: 14,15 Euro brutto + premia (0,04€ od każdej sztuki ponad normę (norma
na dziale 235 sztuk/godzina)

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (na minimum
9 miesięcy, prawo do płatnego urlopu, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne)
✔ zapewnione 151 godzin oraz dodatki (święta, nadgodziny)
✔ AZK – Zeitkonto (35 godzin)
✔ wynagrodzenie zawsze do 20 dnia miesiąca

Zakres obowiązków

✔ kompletowanie/komisjonowanie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego
i rollika (pracownik komisjonuje wskazany towar na rollik, który przesuwa ręcznie) na dziale
Frische (temperatura 3-6°C)
✔ system pracy: dwie zmiany – rano (od wtorku do soboty) i popołudnie (od poniedziałku
do piątku), niedziele są zawsze wolne, co druga sobota wypada pracująca
✔ dbałość o porządek i czystość na swoim stanowisku pracy.

Zakwaterowanie

✔ płatne zakwaterowanie – koszt 275 € + 7€ opłata za obowiązkowy abonament RTV
miesięcznie, oddalone od magazynu do 15km

Nasza agencja zapewnia

✔ wsparcie koordynatora w kwestiach urzędowych (meldunek, Steuer ID) oraz pomoc
w bieżących problemach

    Kontakt

    od
    do

    Języki