magazyn DACHSER - praca ze skanerem i monitorem, przy użyciu wózka widłowego wysokiego składu typu bocznego

Lokalizacja​

85375 Heufahrn bei Freising

Start​

Od zaraz.

Wymagania

✔  doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składu (Seitenmasthub) – warunek konieczny
✔  sumienne, rzetelne, uczciwe podejście do pracy
umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu podstawowym
✔ umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie.

Wynagrodzenie

✔ STAWKA BRUTTO: 14,50 Euro/godzinę

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (na minimum 9 miesięcy, prawo do płatnego urlopu, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne)
✔ zapewnione 151,67 godzin pracy w miesiącu
✔ AZK – Zeitkonto (35 godzin)
wynagrodzenie zawsze do 20 dnia miesiąca

Zakres obowiązków

✔ Załadunek i rozładunek towaru w określonych przez system lokalizacjach, praca ze skanerem
i monitorem, przy użyciu wózka widłowego wysokiego składu typu bocznego
✔ praca w systemie jednozmianowym: 15:00-00:00, od poniedziałku do piątku
✔ utrzymanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy

Zakwaterowanie

✔ płatne zakwaterowanie – koszt 200 € miesięcznie, oddalone od magazynu o około 20km
✔ zapewniony dojazd służbowym busem – bez dodatkowych kosztów

Nasza agencja zapewnia

✔ wsparcie koordynatora w kwestiach urzędowych oraz pomoc w bieżących problemach.

    Kontakt

    od
    do

    Języki