Kompletowanie zamówień/komisjonowanie za pomocą panelu dotykowego

Lokalizacja

99192 Neudietendorf

Start

Od zaraz

Wymagania

✔ doświadczenie mile widziane
✔ umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie
✔ samochód na dojazdy do pracy.

Wynagrodzenie

✔ STAWKA BRUTTO: 14,15 Euro/godzinę

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach (na minimum 9 miesięcy, prawo do płatnego urlopu, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne)
✔ zapewnione 151 godzin oraz dodatki (święta, nadgodziny)

✔ wynagrodzenie zawsze do 20 dnia miesiąca

Zakres obowiązków

✔ kompletowanie zamówień/komisjonowanie za pomocą panelu dotykowego
✔ praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:20 oraz 14:00-22:20, od poniedziałku do piątku
✔ pracodawca wymaga obecności pracowników w wyznaczone soboty (obowiązkowo).

Zakwaterowanie

✔ płatne zakwaterowanie – oddalone od magazynu o ok. 20km, koszt 275 € miesięcznie + 7€ obowiązkowa opłata za abonament RTV,

Nasza agencja zapewnia

✔ wsparcie koordynatora w kwestiach urzędowych (meldunek, Steuer ID)

    Kontakt

    od
    do

    Języki