Dla naszego klienta, rodzinnej firmy z Großbeeren, poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy z kategorią C+E na terenie Berlina i w okolicach.

Lokalizacja

Berlin

Start

Od zaraz

Wymagania

✔ znajomość języka niemieckiego – minimum podstawy
✔ prawo jazdy C+E oraz kod 95 (uprawnienia kierwocy zawodowego, pozwalające na przewóz rzeczy i osób)

Wynagrodzenie

  • STAWKA BRUTTO: 2200€ brutto na start + 14€ netto diety dziennie

Warunki umowy

✔ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
✔ zapewnione 40-45 godzin pracy tygodniowo

✔ wszystkie wypracowane godziny wypłacane na bieżąco – nie ma AZK Zeitkonta

✔ urlop: 25 dni rocznie
✔ pracodawca zapewnia auto służbowe na dojazdy do bazy.

Zakres obowiązków

– Praca w charakterze kierowcy C+E na terenie Berlina i w okolicach
– utrzymanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy
– zadania pracownika: załadunek i rozładunek naczepy, odbieranie tekstyliów i rozwożenie ich do poszczególnych lokalizacji
– system trzyzmianowy, praca od poniedziałku do piątku, jedna sobota w miesiącu obowiązkowo pracująca.

Zakwaterowanie​

✔ zakwaterowanie: własne lub pracodawca zapewnia pomoc przy znalezieniu pokoju
(250€ od osoby miesięcznie, w miejscowości Großbeeren)

Nasza agencja zapewnia

    Kontakt

    od
    do

    Języki