Elektryk dla przedsiębiorstwa w branży metalowej

Lokalizacja

06917 Jessen

Start

Marzec 2023

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • doświadczenie na podanym stanowisku pracy
  • uprawnienia elektryczne
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zapał, zaangażowanie w wykonywane czynności.

Wynagrodzenie

  • stawka brutto rosnąca:

na start

po

1,5 miesiąca

po

3 miesiącach

po

5 miesiącach

po

7 miesiącach

po

9 miesiącach

po

15 miesiącach

14,55

16,73 €

17,46 €

18,91 €

21,09 €

21,82 €

24,01 €

Warunki umowy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach: pełne prawo do urlopu, pakiet składek
  • wymiar godzin: 151 godzin miesięcznie (zapewnione minimum)
  • możliwe nadgodziny

Zakres obowiazkow

  • obowiązki pracownika: konserwacja i serwisowanie maszyn, czytanie, rozumienie i wdrażanie schematów połączń/obwodów elektrycznych, kontrola przenośnych urządzeń elektrycznych, analiza i eliminacja usterek oraz słabych punktów urządzeń
  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy
  • praca wykonywana jest na hali o temperaturze pokojowej, ze względu na charakter zakładu i obecność maszyn produkcyjnych, na hali panuje hałas – pracodawca zapewnia słuchawki ochronne
  • system pracy: 3 zmiany, od niedzieli do piątku (w niedziele od godziny 22.00 rozpoczyna się nocka) – wolne weekendy

Zakwaterowanie

  • odpłatne zakwaterowanie – koszt 275€ miesięcznie/osoba w mieszkaniach dwupokojowych (maksymalnie 4 osoby) + 7€ (obowiązkowy abonament RTV)

Nasza agencja zapewnia

  • wsparcie w kwestiach formalnych.

    Kontakt

    od
    do

    Języki