Ogólne czynności związane z magazynowaniem, składaniem, pakowaniem i czyszczeniem

Lokalizacja

24558 Henstedt-Ulzburg

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Samochód oraz prawo jazdy w celu dojazdu do miejsca pracy
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera na magazynie spożywczym
  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju

Wynagrodzenie

  • Zarobki  gwarantowane Brutto: 2274,86€
  • Bonus świąteczny: 50% miesięcznego wynagrodzenia brutto – po 6 miesiącach zatrudnienia w firmie
  • Dodatek wakacyjny: 511,29€ przy 12 miesiącach zatrudnienia w firmie

Warunki umowy

  • Niemiecka umowa o pracę, z niemieckim pracodawcą, na warunkach niemieckich – bez pośredników!
  • Umowa roczna z 6-miesięczny okres próbnym z możliwością przedłużenia na kolejny rok, docelowo bezterminowa
  • Umowa na pełny etat – zapewnione 39 godzin tygodniowo- możliwość nadgodzin
  • Pełne Prawo do korzystania ze świadczeń Niemieckich
  • Zmiany od niedzieli do piątku (zwykle 5 dni z dniem rekompensaty za niedzielę)
  • Godziny pracy- w zależności od działu: Frische: 04:00 – 12:45; 05:00 – 13:45; 07:00 – 15:45; 08:00 – 16:45
  • Troso: 05:45 – 14:30; 05:45 – 14:30; 14:30 – 23:15 Leergut: 05:30 – 14:15; 14:15 – 23:00
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Darmowa pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zakres obowiązków

  • Pomocnik magazyniera – Ogólne czynności związane z magazynowaniem, składaniem, pakowaniem i czyszczeniem
  • Praca na dziale chłodnia +3°C – +25°C na wszystkich działach
  • Przygotowanie zamówionego towaru do transportu
  • Transport produktów za pomocą wózka elektrycznego

Zakwaterowanie

  • Konieczność posiadania swojego zakwaterowania

Nasza agencja zapewnia

Polska osoba kontaktowa na każdym etapie procesu rekrutacji

    Kontakt

    od
    do

    Języki