Praca od zaraz dla operatorów wózka widłowego

Lokalizacja

Magdeburg

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Prawo jazdy i samochód
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego bocznego składowania
  • Uprawnienia umożliwiające pracę na stanowisku operator wózka widłowego wysokiego bocznego składowania
  • Chęć do pracy i zaangażowanie

Wynagrodzenie

Stawka 14,50 € brutto/na godzinę

Warunki umowy

  • Umowa z niemieckim pracodawcą, na warunkach niemieckich
  • Umowa na pełny etat – zapewnione 151 godzin miesięcznie
  • Pełne prawo do korzystania ze świadczeń niemieckich
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie – do 20-go każdego miesiąca
  • Pierwsza umowa na okres minimum 9-ciu miesięcy
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowanie zamówionego towaru do transportu
  • Zabezpieczenie towaru przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu
  • Transport produktów za pomocą wózka widłowego wysokiego lub niskiego składowania
  • Dbałość o porządek na swoim stanowisku pracy

Zakwaterowanie

Zapewnione przez pracodawcę – koszt 275€ + 7€ (opłata za abonament RTV) od osoby

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Kontakt

    od
    do

    Języki