Komisjonowanie, pakowanie lub rozkładanie artykułów przemysłowych

Lokalizacja

Ludwigsfelde 14974

Start

Od Zaraz

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie

Wynagrodzenie

  • Stawka 13,50 € brutto/na godzinę

Warunki umowy

  • Umowa z niemieckim pracodawcą, na warunkach niemieckich
  • Umowa na okres min. 9-ciu miesięcy
  • Umowa na pełny etat – zapewnione 65, 130 LUB 151 godzin miesięcznie – możliwość nadgodzin
  • Pełne Prawo do korzystania ze świadczeń niemieckich
  • Wyplata do 20-go dnia każdego miesiąca
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Praca w systemie od poniedziałku do soboty – zwykle 5 lub 6 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie – do 20-go każdego miesiąca
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

Zakres obowiązków

  • Komisjonowanie, pakowanie lub rozkładanie artykułów przemysłowych.
  • Ogólne prace magazynowe.
  • Przygotowanie zamówionego towaru do transportu.
  • Załadunek i rozładunek towaru.
  • Zabezpieczenie towaru przed możliwym uszkodzeniem w trakcie transportu.
  • Transport produktów za pomocą wózka ręcznego.
  • Dbałość o porządek na swoim stanowisku pracy.

Zakwaterowanie​

  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę płatne 275€ + 7 € (opłata za abonament RTV) od osoby w pokoju dwuosobowym (jest to odciągane z wypłaty)
  • Pokoje są dwu- lub trzyosobowe

Nasza agencja zapewnia

Polska osoba kontaktowa na każdym etapie procesu zatrudnienia

    Kontakt

    od
    do

    Języki